Koszyk  >  Podsumowanie  >  Płatność


Zacznij mówić po angielsku w 10 godzin

W 10 godzin tego treningu powiesz ponad 1100 zdań w realnych sytuacjach: na lotnisku, w restauracji, w sklepie za granicą.

Zarejestruj nowe konto

Informacje dodatkowe

Twoje zamówienie

Usuń Produkt Kwota
× Aktywny Angielski Praktyk (I)  179.00 
Kwota 179.00 
Rabat -112.00 
Łącznie 67.00 

Wybierz sposób płatności

  •  
    Wpisz kod BLIK

    Płacąc, akceptujesz warunki i postanowienia

    Administratorem danych osobowych jest Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu.
    Przeczytaj cały tekst.

    Czytaj więcej

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Opinie naszych kursantów
Mój pierwszy sukces!

Hurrrra mój pierwszy sukces! Wracaliśmy z mężem przez Niemcy, zjechaliśmy na malutki CPN. Aby zatankować…pokaż cały komentarz

Hurrrra mój pierwszy sukces! Wracaliśmy z mężem przez Niemcy, zjechaliśmy na malutki CPN. Aby zatankować konieczne było poproszenie o włączenie dystrybutora gazu. Powiedziałam „Can you open autogas please”, powiedziałam to!!! i zostałam zrozumiana. Odważyłam się. A wszystko to dzięki mówieniu na głos podczas Aktywnego Angielskiego.

Siedzę sobie zrelaksowana przed laptopem, a słówka i zdania same mi wpadają do głowy. Wykupywałam już kilka kursów, ale żaden z nich nie dawał takiej możliwości zapamiętywania całych zdań i co najważniejsze mogę je usłyszeć od żywych ludzi.

Słuchając Aktywnego Angielskiego zaczynam więcej rozumieć po angielsku. [...] Zaczynam wierzyć w siebie i w to, że będę rozmawiać po angielsku.

Zwiń komentarz
Marzena Machlowska

Rozmawiałem 60 minut bez przerwy po angielsku

Właśnie minął rok odkąd zacząłem przygodę z kursem Aktywny Angielski. To było coś więcej niż zwykły…pokaż cały komentarz

Właśnie minął rok odkąd zacząłem przygodę z kursem Aktywny Angielski. To było coś więcej niż zwykły kurs. To odkrycie, że angielski może być pasją...

Przed kursem miałem wiele blokad typu: muszę poznać gramatykę by zacząć mówić, nie mam talentu, ledwo zdałem maturę z angielskiego.

Jednak kończąc ten kurs uwierzyłem, że mogę płynnie rozmawiać po angielsku. Zapisałem się od razu na korepetycje z native speakerem, który nie mówi po polsku.. i dałem radę rozmawiać 60 minut bez przerwy po angielsku.

Zacząłem oglądać filmy po angielsku bez napisów. No i najważniejsze: udało mi się spełnić marzenie: przeczytałem swoją pierwszą książkę po angielsku.

PS Przez ten rok w ogóle nic nie zakuwałem.

Zwiń komentarz
Marek Maziejuk

W najśmielszych snach nie marzyłam, że zrobię takie postępy, w tak krótkim czasie

Dziś skończyłam cały kurs. Przerobiłam całość w 2 mc. Przerabiłam całość w 2 miesiące przy…pokaż cały komentarz

Dziś skończyłam cały kurs. Przerobiłam całość w 2 mc. Przerabiłam całość w 2 miesiące przy mało pochłaniających zajęciach typu jazda na orbitreku, sprzątanie, prasowanie i mimo tego efekty są niesamowite.

Słownictwo znałam w ok 90% i dzięki temu mogłam robić po kilka lekcji dziennie. Poza słownictwem reszta leżała. Miałam problem sklecić najprostsze zdanie, a co dopiero ułożyć je w głowie bez zapisywania i wypowiedzieć na głos.

Nawet w najśmielszych snach nie wyobrażałam sobie, że mogę zrobić takie postępy w tak krótkim czasie.

Jestem zachwycona i dziękuje za to, co robicie. Odzyskałam wiarę, że mogę swobodnie mówić po angielsku, a w przyszłości przeczytać w oryginale ukochane książki.

Zwiń komentarz
Anna Mizerska

Treści [...] zostają w głowie, jakby przy okazji

Bardzo dobry kurs Aktywnego Mówienia. Treści przekazywane w sposób prosty, skojarzeniowy, na długo zostają w…pokaż cały komentarz

Bardzo dobry kurs Aktywnego Mówienia. Treści przekazywane w sposób prosty, skojarzeniowy, na długo zostają w głowie, a słówka wpadają jakby przy okazji. Wielkie zaangażowanie i pozytywna energia prowadzących bardzo zachęca do nauki.  Świetnie motywują do mówienia, po prostu chce się mówić,  a postępy widać w krótkim czasie.

Każdą lekcję kończy się z poczuciem sukcesu. A jeśli nawet coś było trudne, zawsze można wrócić. Często tak robię, że kolejny dzień zaczynam od powtórzenia tego, co było dzień wcześniej. W nowe treści wchodzę po małej rozgrzewce. Doskonała jest też możliwość korzystania z aplikacji. Każdej aktywności na świeżym powietrzu towarzyszy mi Aktywny Angielski. Nawet powiedziałbym, że lepiej i szybciej się uczę niż siedząc na kanapie.

Słowa uznania dla Rafała i Agnieszki. Piękna dykcja, wyrazista wymowa. Każde słowo wyartykułowane bardzo wyraźnie i zrozumiale. Uwielbiam też live z Agnieszką- to coś na co czekam. Taki fajny bonusik do kursu. Szczerze polecam!

To coś czego potrzebowałam, aby zacząć mówić. Na razie wolno, jeszcze niezbyt płynnie, ale najważniejsze, że mówię i że chce mi się więcej. Bardzo się cieszę, że jeszcze tyle poziomów przede mną.

Zwiń komentarz
Bożena Wardzińska

Byłam w stanie dogadać się w wielu istotnych sytuacjach, dużo rozumiałam

Cześć, właśnie wróciłam z zagranicznych wakacji, na które pojechałam sceptycznie nastawiona do swoich językowych umiejętności.…pokaż cały komentarz

Cześć, właśnie wróciłam z zagranicznych wakacji, na które pojechałam sceptycznie nastawiona do swoich językowych umiejętności. Przećwiczyłam dopiero trzy poziomy. Na miejscu okazało się, że byłam w stanie dogadać się w wielu istotnych sytuacjach, dużo rozumiałam. Byłam mistrzem w spławianiu sprzedawców soków i samozwańczych przewodników. Nie miałam blokady językowej, ponieważ byłam w Gambii i Senegalu, tam j. angielski jest specyficzny :)

Zwiń komentarz
Beata Konopacka

>