Koszyk > Podsumowanie > Płatność
Opinie naszych kursantów
Kurs przerósł moje oczekiwania!

Jestem kursantem Szybkanaukapro od półtora roku i kurs angielskiego przerósł moje oczekiwania! Zaczynałem od znajomości…pokaż cały komentarz
Jestem kursantem Szybkanaukapro od półtora roku i kurs angielskiego przerósł moje oczekiwania! Zaczynałem od znajomości jedynie podstawowego 'yes', a dziś bez problemu radzę sobie w różnych sytuacjach za granicą – w hotelach, na lotniskach i podczas codziennej komunikacji. Materiały są świetnie przygotowane i przystępne, a nauka przebiegała w przyjemny sposób. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego
Zwiń komentarzTo jest najlepszy kurs, na jaki natrafiłam!

To jest najlepszy kurs, na jaki natrafiłam w życiu (a mam spore doświadczenie). Jestem na…pokaż cały komentarz
To jest najlepszy kurs, na jaki natrafiłam w życiu (a mam spore doświadczenie). Jestem na poziomie 5 i nauka tutaj, nie tylko jest prawdziwą przyjemnością, ale naprawdę daje bardzo dobre efekty. Gdy korzystam z tego sposobu nauki, czuję się jak w gronie przyjaciół. Wszystkim, którzy mają problemy z nauczeniem się porozumiewania po angielsku serdecznie polecam ten kurs.
Zwiń komentarzZaczynam samodzielnie i bez stresu mówić

Na początku podchodziłem sceptycznie. Troszkę już znam angielski i spodziewałem się kolejnej "najlepszej" metody uczenia.…pokaż cały komentarz
Na początku podchodziłem sceptycznie. Troszkę już znam angielski i spodziewałem się kolejnej "najlepszej" metody uczenia. Po 4 lekcji zdałem sobie sprawę, że to, co umiałem zaczyna się przekładać na praktykę. Po prostu zaczynam samodzielnie i bez stresu mówić.
I choć pierwsze lekcje zdają się lekko infantylne, to wcześniej nawet te błahe zdania wypowiadałem z zastanowieniem. Teraz lecą mi jak z automatu. Czuję, że to będzie hit dla mnie.
Ten kurs pozwolił mi odblokować mówienie

Jestem zachwycona. Ten kurs pozwolił mi odblokować mówienie. Dużo jeżdżę rowerem. Zawsze mam słuchawki w…pokaż cały komentarz
Jestem zachwycona. Ten kurs pozwolił mi odblokować mówienie. Dużo jeżdżę rowerem. Zawsze mam słuchawki w uszach i telefon w kieszeni... no i dostęp do kursu. Słucham poleceń p. Rafała, buduję zdania i następnie odsłuchuję prawidłowe brzmienia. I tak od 8 miesięcy. Jestem zachwycona. Dużą zaletą tych nagrań jest zostawiony stosunkowo długi czas na samodzielne zbudowanie zdań w j. ang, a następnie możliwość dwukrotnego odsłuchania ich prawidłowego brzmienia. Ostatnio nawet mój maż pochwalił moje postępy. Kurs polecam wszędzie gdzie mogę.
Zwiń komentarzTen kurs angielskiego jest rewelacyjny
Ten kurs angielskiego jest rewelacyjny. Zmienia naukę angielskiego w łatwą zabawę.pokaż cały komentarz
Ten kurs angielskiego jest rewelacyjny. Zmienia naukę angielskiego w łatwą zabawę.
Zwiń komentarz