Koszyk  >  Podsumowanie  >  Płatność


Zarejestruj nowe konto

Informacje dodatkowe

Twoje zamówienie

Usuń Produkt Kwota
× Aktywny Angielski GrandMaster (IV)  329.00 
Kwota 329.00 
Łącznie 329.00 

Wybierz sposób płatności

  •  
    Wpisz kod BLIK

    Płacąc, akceptujesz warunki i postanowienia

    Administratorem danych osobowych jest Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu.
    Przeczytaj cały tekst.

    Czytaj więcej

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Opinie naszych kursantów
Po kilku lekcjach byłam w dużym szoku

Myślałam, że nigdy nie nauczę się angielskiego. Próbowałam wielu innych kursów. Aż do chwili kiedy…pokaż cały komentarz

Myślałam, że nigdy nie nauczę się angielskiego. Próbowałam wielu innych kursów. Aż do chwili kiedy trafiłam na Aktywny Angielski. Jest bardzo łatwy do przyswojenia. Żadna lekcja nie jest za długa, więc nie męczy, ale za to bardzo intensywna. Po kilku lekcjach byłam w dużym szoku ile już potrafię!!! 

Zwiń komentarz
Beata Rajkowska

Jestem mega zadowolona

Ja właśnie skończyłam ostatni poziom Aktywnego Angielskiego i jestem mega zadowolona. Wychwytuję pojedyncze słowa, a…pokaż cały komentarz

Ja właśnie skończyłam ostatni poziom Aktywnego Angielskiego i jestem mega zadowolona. Wychwytuję pojedyncze słowa, a czasami całe zdania oglądając filmy i wiadomości po angielsku! Widzę różnicę między amerykańskim i angielskim akcentem.

Zwiń komentarz
Anna Gil

Ta metoda świetnie trenuje umysł

Nagrania są świetnie dopracowane i bardzo mi się podoba nauka Metodą Aktywnego Mówienia. Bardzo mi…pokaż cały komentarz

Nagrania są świetnie dopracowane i bardzo mi się podoba nauka Metodą Aktywnego Mówienia. Bardzo mi się podoba że jest wymowa Agnieszki + Rafała, bo dzięki temu angielskie zdanie lepiej zapada w pamięci, świetnie się utrwala. To daje większą moc nauki.

Ta metoda świetnie trenuje umysł i odkąd zacząłem naukę, widzę poprawę swojej pamięci i koncentracji.

Zwiń komentarz
Artur Kamiński

Metoda Aktywnego Mówienia uczy myśleć w języku obcym

Już od kilku miesięcy śledzę Kasię Szafranowską na YouTube, zakupiłem też kursy związane z metodami…pokaż cały komentarz

Już od kilku miesięcy śledzę Kasię Szafranowską na YouTube, zakupiłem też kursy związane z metodami szybkiej nauki języków obcych. I mimo że uczę się języków obcych od 20 lat, jestem poliglotą i miałem wysokie mniemanie o swojej wiedzy, znalazłem wiele ciekawych i wręcz przełomowych informacji. Wielki szacunek!
Gdy otrzymałem newsletter z informacją, że kurs Aktywny Angielski jest dostępny do razu skorzystałem z okazji. Zrobiłem to z dwóch powodów: po pierwsze, żeby zainspirować się jako osoba ucząca angielskiego innych, po drugie żeby sprawdzić, czy nie mam jakichś braków w podstawach.
Kurs jest solidny i ma jedną bardzo ważną zaletę - uczy myśleć w języku obcym, tzn. pozwala wypracować niezbędne struktury, na których można później „zawieszać” słownictwo i robić tym samym kolosalne postępy.
Zwiń komentarz
Krystian Kukliński

Rok kursu stacjonarnego nauczył mnie mniej...

Hurrrra mój pierwszy sukces!Wracaliśmy z mężem przez Niemcy, zjechaliśmy na malutki CPN. Aby zatankować konieczne…pokaż cały komentarz

Hurrrra mój pierwszy sukces!
Wracaliśmy z mężem przez Niemcy, zjechaliśmy na malutki CPN. Aby zatankować konieczne było poproszenie o włączenie dystrybutora gazu. Powiedziałam „Can you open autogas please”, powiedziałam to!!! i zostałam zrozumiana. Odważyłam się. A wszystko to dzięki mówieniu na głos podczas Aktywnego Angielskiego.

Siedzę sobie zrelaksowana przed laptopem, a słówka i zdania same mi wpadają do głowy. Wykupywałam już kilka kursów, ale żaden z nich nie dawał takiej możliwości zapamiętywania całych zdań i co najważniejsze mogę je usłyszeć od żywych ludzi.

Wcześniej nie rozumiałam prawie wcale, co mówią lektorzy. Słuchając Aktywnego Angielskiego zaczynam więcej rozumieć po angielsku.

Najbardziej podoba mi się w tym kursie, że zadajecie pytania i „zmuszacie” mnie do odpowiedzi po angielsku. Dzięki temu, że odpowiadam prawidłowo (nie zawsze 🙂 ) zaczynam wierzyć w siebie i w to, że będę rozmawiać po angielsku.

Po roku kursu stacjonarnego nie nauczyłam się 1/10 tego co w 8 godzin Aktywnego Angielskiego. Na tamtym kursie pomimo objaśniania przez lektorkę zasad gramatyki, nie potrafiłam ich zastosować w praktyce. Tak naprawdę nie do końca rozumiałam kiedy zastosować daną regułę i dlaczego akurat tę. Na Waszym kursie zaczynam intuicyjnie wiedzieć jakiej formy gramatycznej użyć i to jest najważniejsze. Nie muszę wiedzieć dlaczego mówi się tak, a nie inaczej, ważne że zaczynam używać języka intuicyjnie.

Zwiń komentarz
Marzena Machlowska

>