Koszyk > Podsumowanie > Płatność
Opinie naszych kursantów
Po kilku lekcjach byłam w dużym szoku
Myślałam, że nigdy nie nauczę się angielskiego. Próbowałam wielu innych kursów. Aż do chwili kiedy…pokaż cały komentarz
Myślałam, że nigdy nie nauczę się angielskiego. Próbowałam wielu innych kursów. Aż do chwili kiedy trafiłam na Aktywny Angielski. Jest bardzo łatwy do przyswojenia. Żadna lekcja nie jest za długa, więc nie męczy, ale za to bardzo intensywna. Po kilku lekcjach byłam w dużym szoku ile już potrafię!!!
Zwiń komentarzJestem mega zadowolona

Ja właśnie skończyłam ostatni poziom Aktywnego Angielskiego i jestem mega zadowolona. Wychwytuję pojedyncze słowa, a…pokaż cały komentarz
Ja właśnie skończyłam ostatni poziom Aktywnego Angielskiego i jestem mega zadowolona. Wychwytuję pojedyncze słowa, a czasami całe zdania oglądając filmy i wiadomości po angielsku! Widzę różnicę między amerykańskim i angielskim akcentem.
Zwiń komentarzTa metoda świetnie trenuje umysł
Nagrania są świetnie dopracowane i bardzo mi się podoba nauka Metodą Aktywnego Mówienia. Bardzo mi…pokaż cały komentarz
Nagrania są świetnie dopracowane i bardzo mi się podoba nauka Metodą Aktywnego Mówienia. Bardzo mi się podoba że jest wymowa Agnieszki + Rafała, bo dzięki temu angielskie zdanie lepiej zapada w pamięci, świetnie się utrwala. To daje większą moc nauki.
Ta metoda świetnie trenuje umysł i odkąd zacząłem naukę, widzę poprawę swojej pamięci i koncentracji.
Zwiń komentarzMetoda Aktywnego Mówienia uczy myśleć w języku obcym

Już od kilku miesięcy śledzę Kasię Szafranowską na YouTube, zakupiłem też kursy związane z metodami…pokaż cały komentarz
Rok kursu stacjonarnego nauczył mnie mniej...

Hurrrra mój pierwszy sukces!Wracaliśmy z mężem przez Niemcy, zjechaliśmy na malutki CPN. Aby zatankować konieczne…pokaż cały komentarz
Hurrrra mój pierwszy sukces!
Wracaliśmy z mężem przez Niemcy, zjechaliśmy na malutki CPN. Aby zatankować konieczne było poproszenie o włączenie dystrybutora gazu. Powiedziałam „Can you open autogas please”, powiedziałam to!!! i zostałam zrozumiana. Odważyłam się. A wszystko to dzięki mówieniu na głos podczas Aktywnego Angielskiego.
Siedzę sobie zrelaksowana przed laptopem, a słówka i zdania same mi wpadają do głowy. Wykupywałam już kilka kursów, ale żaden z nich nie dawał takiej możliwości zapamiętywania całych zdań i co najważniejsze mogę je usłyszeć od żywych ludzi.
Wcześniej nie rozumiałam prawie wcale, co mówią lektorzy. Słuchając Aktywnego Angielskiego zaczynam więcej rozumieć po angielsku.
Najbardziej podoba mi się w tym kursie, że zadajecie pytania i „zmuszacie” mnie do odpowiedzi po angielsku. Dzięki temu, że odpowiadam prawidłowo (nie zawsze 🙂 ) zaczynam wierzyć w siebie i w to, że będę rozmawiać po angielsku.
Po roku kursu stacjonarnego nie nauczyłam się 1/10 tego co w 8 godzin Aktywnego Angielskiego. Na tamtym kursie pomimo objaśniania przez lektorkę zasad gramatyki, nie potrafiłam ich zastosować w praktyce. Tak naprawdę nie do końca rozumiałam kiedy zastosować daną regułę i dlaczego akurat tę. Na Waszym kursie zaczynam intuicyjnie wiedzieć jakiej formy gramatycznej użyć i to jest najważniejsze. Nie muszę wiedzieć dlaczego mówi się tak, a nie inaczej, ważne że zaczynam używać języka intuicyjnie.
Zwiń komentarz