Koszyk > Podsumowanie > Płatność
Opinie naszych kursantów
Jestem mega zadowolona

Ja właśnie skończyłam ostatni poziom Aktywnego Angielskiego i jestem mega zadowolona. Wychwytuję pojedyncze słowa, a…pokaż cały komentarz
Ja właśnie skończyłam ostatni poziom Aktywnego Angielskiego i jestem mega zadowolona. Wychwytuję pojedyncze słowa, a czasami całe zdania oglądając filmy i wiadomości po angielsku! Widzę różnicę między amerykańskim i angielskim akcentem.
Zwiń komentarzREWELACJA !!!! Wchodzi jak nie wiem co :)

Bardzo dużo mi daje wasz kurs. Jestem pod wrażeniem. Takiego poziomu nie osiągnąłem nigdy.REWELACJA !!!!…pokaż cały komentarz
Bardzo dużo mi daje wasz kurs. Jestem pod wrażeniem. Takiego poziomu nie osiągnąłem nigdy.
REWELACJA !!!! Nigdy nie miałem takich rezultatów jak z Aktywnym Angielskim. Gdzie mogę to promuję wasze podejście do nauki. Wchodzi jak nie wiem co :)
Najlepsze jest w tym kursie, że samemu układamy zdania na głos

Jak najbardziej polecam! Bardzo dobrze wytłumaczone, ale najlepsze jest w tym kursie, że samemu układamy…pokaż cały komentarz
Jak najbardziej polecam! Bardzo dobrze wytłumaczone, ale najlepsze jest w tym kursie, że samemu układamy zdania na głos. W innych kursach tylko powtarzałam jak automat i nic z tego nie wiedziałam, dlaczego tak, a nie inaczej. Ten kurs jest jak najbardziej trafiony, wreszcie rozumiem, co i kiedy mam użyć by zdanie brzmiało dobrze.
Zwiń komentarzNigdy wcześniej sam z siebie nie tworzyłem tak długich zdań

Gdy wcześniej uczyłem się angielskiego w grupie rzadko kiedy miałem okazję mówić, więc rezygnowałem. Prywatna…pokaż cały komentarz
Gdy wcześniej uczyłem się angielskiego w grupie rzadko kiedy miałem okazję mówić, więc rezygnowałem. Prywatna lektorka angielskiego, która uczyła mnie później nalegała na gramatykę z podręcznika, ale mi nie zależało na koniugacjach i deklinacjach, tylko na mówieniu.
Jak wyjeżdżam zagranicę to przecież chcę rozmawiać z ludźmi! Kurs Aktywny Angielski daje mi taką możliwość, bo tu to ja cały czas mówię po angielsku. Na tym właśnie mi zależało!
Nigdy wcześniej sam z siebie nie tworzyłem tak długich zdań, a do tego nie czuję się skrępowany podczas błędów. Mogę słuchać nagrań i powtarzać w trakcie jazdy samochodem, co bardzo oszczędza czas. Naprawdę polecam wszystkim, którym zależy na mówieniu po angielsku!
Zwiń komentarzTo nauka gramatyki bez gramatyki

Wcześniej uczyłam się angielskiego z różnych kursów m.in. „Blondynki na językach", lecz nie ma tam…pokaż cały komentarz
Wcześniej uczyłam się angielskiego z różnych kursów m.in. „Blondynki na językach", lecz nie ma tam dobrze wytłumaczonej gramatyki. Są tylko same zdania do powtarzania. Np. nigdy do końca nie rozumiałam skąd bierze się „a" lub „the" przed słowami.
Dopiero na kursie Aktywny Angielski rozumiałam to i przećwiczyłam na wielu zdaniach. Zagadnienia gramatyczne są tak prosto wytłumaczone, że to nauka gramatyki bez gramatyki. Teraz mogę powiedzieć, że angielski jest prosty!
Zwiń komentarz