Koszyk > Podsumowanie > Płatność
Opinie naszych kursantów
Nauka całkowicie bezstresowa

Kurs rewelacyjny, nauka całkowicie bezstresowa, bez mozolnego wkuwania słówek.Na każdej lekcji porcja nowych słówek, z…pokaż cały komentarz
Kurs rewelacyjny, nauka całkowicie bezstresowa, bez mozolnego wkuwania słówek.
Na każdej lekcji porcja nowych słówek, z użyciem których sami budujemy wiele zdań. To daje efekty.
Słowa zostają w pamięci, a my umiemy budować zdania, które możemy w przyszłości wykorzystać, bo związane są z codziennymi sytuacjami.
Zwiń komentarzW końcu nie boję się mówić po angielsku

Ja korzystając z kursu Aktywny Angielski zdałam egzamin ustny na poziomie B2 na studiach. W…pokaż cały komentarz
Ja korzystając z kursu Aktywny Angielski zdałam egzamin ustny na poziomie B2 na studiach. W końcu nie boje się mówić po angielsku :)
Zwiń komentarz
W najśmielszych snach nie marzyłam, że zrobię takie postępy, w tak krótkim czasie

Dziś skończyłam cały kurs. Przerobiłam całość w 2 mc. Przerabiłam całość w 2 miesiące przy…pokaż cały komentarz
Dziś skończyłam cały kurs. Przerobiłam całość w 2 mc. Przerabiłam całość w 2 miesiące przy mało pochłaniających zajęciach typu jazda na orbitreku, sprzątanie, prasowanie i mimo tego efekty są niesamowite.
Słownictwo znałam w ok 90% i dzięki temu mogłam robić po kilka lekcji dziennie. Poza słownictwem reszta leżała. Miałam problem sklecić najprostsze zdanie, a co dopiero ułożyć je w głowie bez zapisywania i wypowiedzieć na głos.
Nawet w najśmielszych snach nie wyobrażałam sobie, że mogę zrobić takie postępy w tak krótkim czasie.
Jestem zachwycona i dziękuje za to, co robicie. Odzyskałam wiarę, że mogę swobodnie mówić po angielsku, a w przyszłości przeczytać w oryginale ukochane książki.
Zwiń komentarzPolecam Aktywny Angielski każdemu kogo spotkam

Pomimo ponad dekady nauki nie umiałem się komunikować płynnie po angielsku, a czytanie też odpadało.…pokaż cały komentarz
Polecam Aktywny Angielski każdemu kogo spotkam, a kto ma przed sobą wyzwanie opanowania angielskiego!
Zaczynam samodzielnie i bez stresu mówić

Na początku podchodziłem sceptycznie. Troszkę już znam angielski i spodziewałem się kolejnej "najlepszej" metody uczenia.…pokaż cały komentarz
Na początku podchodziłem sceptycznie. Troszkę już znam angielski i spodziewałem się kolejnej "najlepszej" metody uczenia. Po 4 lekcji zdałem sobie sprawę, że to, co umiałem zaczyna się przekładać na praktykę. Po prostu zaczynam samodzielnie i bez stresu mówić.
I choć pierwsze lekcje zdają się lekko infantylne, to wcześniej nawet te błahe zdania wypowiadałem z zastanowieniem. Teraz lecą mi jak z automatu. Czuję, że to będzie hit dla mnie.